######

Transport ponadnormatywny

Jeżeli rozważacie Państwo komu powierzyć transport ponadnormatywny, polecamy kompleksowe usługi w tym zakresie świadczone przez firmę SASIN. W branży transportowej działamy już od 1991 roku, zdobywając przez ten czas ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Skupiamy się na tym, żeby naszym klientom móc świadczyć profesjonalne usługi z zakresu transportu ponadnormatywnego, ponadgabarytowego i niskopodwoziowego na najwyższym poziomie.

Pragniemy zwrócić uwagę, że usługi transportowe realizujemy na terenie całej Polski, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zachęcamy do wypełnienia formularza za pośrednictwem strony naszego serwisu. Nasi pracownicy w możliwie jak najkrótszym czasie udzielą odpowiedzi. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług, jednocześnie dbając o to, żeby transport wykonywany był terminowo i bezpiecznie.

W zależności od określonych wymagań ze strony klienta jesteśmy w stanie przewieźć m. in. maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, konstrukcje stalowe i betonowe, łodzie, sprzęt wojskowy, zbiorniki oraz wiele innych nietypowych ładunków. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe wątpliwości o ofertę obejmującą transport ponadnormatywny pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Proponujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, co z pewnością dostarczy powodu do satysfakcji. Posiadamy odpowiednio przystosowaną flotę transportową z właściwym wyposażeniem, dzięki czemu transport przebiega sprawnie. Zapraszamy do współpracy, szczegółowe dane kontaktowe odnajdziecie Państwo na stronie serwisu.

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.