######

Transport ponadgabarytowy

Sasin

Jako firma Sasin prowadzimy działalność na rynku transportowym od 1991 roku i od tego czasu inwestujemy w nasz rozwój, żeby móc świadczyć wysokiej jakości usługi dla klientów. Profesjonalny transport ponadgabarytowy stanowi jeden z kluczowych elementów oferty, którą realizujemy niezwykle sprawnie i dokładnie oraz według najwyższych standardów. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza umożliwiają nam zaproponować usługi z zakresu transportu ciężkiego ponadnormatywnego, ponadgabarytowego i niskopodwoziowego na terenie całej Polski.

Oczywiście mamy świadomość, że mogą nasunąć się dodatkowe pytania o transport i jego rodzaje, dlatego też zespół pracowników firmy SASIN pozostaje do Państwa dyspozycji udzielając za każdym razem wyczerpujących informacji. W sposób terminowy wywiązujemy się z powierzanym nam zadań, a zadowolenie klienta pełni ważne kryterium, któremu podporządkujemy wszelkie przeprowadzane działania.

Zapewniamy rzetelną i zarazem kompleksową obsługę zleceń w ramach oferty transportu ponadgabarytowego. Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że zapewniamy uzyskiwanie zezwoleń na przejazd pojazdu nienormatywnego a także własny pilotaż. Ponadto posiadamy odstępstwa ministerialne na nasze zestawy, stałe zezwolenia oraz ubezpieczenie OCP w wysokości 1 000 000 PLN.

Dysponujemy optymalnie przystosowanymi pojazdami, co bezpośrednio wpływa na to, że transport ponadgabarytowy spełnia wymagania stawiane przez klienta. Jesteśmy w stanie przewieźć m. in. maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, transformatory, konstrukcje stalowe i betonowe, jachty i łodzie, sprzęt wojskowy, silosy i zbiorniki oraz wiele innych nietypowych ładunków. Polecamy naszą firmę. Szczegółowe informacje udostępniliśmy na stronie serwisu, zapraszamy!

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.