######

Transport niskopodwoziowy

Usługi transportowe tworzą jeden z kluczowych elementów oferty, jaką proponuje firma SASIN. Istniejemy w branży od 1991 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy naszą działalność. W pełni koncentrujemy się na świadczeniu wysokiej jakości usług, dlatego też zlecając nam usługę transportu niskopodwoziowego będziecie Państwo usatysfakcjonowani z podjętej współpracy.

Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że dysponujemy optymalnie przystosowaną flotą transportową. Posiadamy własny tabor składający się z 2,3 i 4-osiowych ciągników siodłowych oraz specjalistycznych naczep. Informujemy, ze jesteśmy w tanie przewieźć m. in. maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, transformatory, konstrukcje stalowe i betonowe, jachty i łodzie, sprzęt wojskowy, silosy i zbiorniki oraz wiele innych nietypowych ładunków.

Dbamy o to, żeby realizacja każdego zlecenia w ramach transportu niskopodwoziowego była wykonywana w sposób kompleksowy. W sposób szczegółowy odpowiadamy na wszelkie pytania, jakie tylko może nasunąć transport niskopodwoziowy. Dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów i zapewniamy również ubezpieczenie OC przewoźnika na kwotę 1 000 000 PLN. Konkurencyjne ceny, które proponujemy to niewątpliwie kolejny atut, który przemawia na korzyść naszej oferty.

Zachęcamy do wcześniejszego wysłania zapytania o transport poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie naszego serwisu. Dołożymy wielu starań, żeby jak najszybciej uzyskali Państwo odpowiedź. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze usługi transportowe będą państwo zadowoleni. Niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy na www.transportponadgabarytowy.com.pl, zapraszamy!

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.