######

Transport maszyn rolniczych

Bezpieczny, a zarazem sprawny transport maszyn rolniczych to jeden z elementów oferty, jaką proponuje firma SASIN. Wieloletnia działalność na rynku (od 1991 roku) w głównej mierze decyduje o tym, że świadczymy usługi według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Powierzając nam transport możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm.

Proponujemy jednak odpowiednio wcześniej przesłać zapytanie o transport jeżeli przedmiotem transportu będą maszyny rolnicze. Polecamy kontakt poprzez formularz zamieszczony na stronie serwisu. W możliwie, jak najkrótszym czasie postaramy się odpowiedzieć. Zawsze wywiązujemy się z terminów zleceń, dlatego też liczymy na to, że podejmując współpracę z firmą SASIN będziecie Państwo w pełni zadowoleni.

Kładziemy szczególny nacisk na kompleksową obsługę klientów, dlatego też chętnie wyjaśniamy wszelkie nurtujące kwestie, jeżeli tylko takowe się nasuną. Konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji, ubezpieczenie OC przewoźnika na kwotę 1 000 000 PLN, pilotaż transportu własnymi samochodami stanowią część oferty obejmującej transport maszyn rolniczych.

Posiadamy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, co decyduje o tym, że transport wykonywany jest odpowiedzialnie i zgodnie z przyjętymi standardami. Zachęcamy do kontaktu, wszelkie niezbędne dane zamieściliśmy na stronie serwisu.

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.