######

Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn w tym maszyn budowlanych najlepiej powierzyć profesjonalnej i zaufanej firmie, a taką niewątpliwie jest nasza firma. Prowadzimy działalność w branży transportowej od 1991 roku zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz wiedzę, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług, również w zakresie oferty na transport dużych maszyn budowlanych. Wszelkie modele, które obejmują maszyny rolnicze, budowlane jak i przemysłowe przewozimy optymalnie przystosowaną flotą transportową.

Zawsze dotrzymujemy terminów zleceń, dlatego też powierzając nam transport możecie Państwo liczyć na obustronną, zadowalającą współpracę. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Zachęcamy do wypełnienia formularza udostępnionego na stronie naszego serwisu. Dołożymy starań, aby uzyskali Państwo odpowiedź w możliwie jak najkrótszym czasie.

Zapewniamy pilotaż transportu własnymi samochodami, ubezpieczenie OC przewoźnika na kwotę 1 000 000 PLN oraz konkurencyjne ceny. Zespół naszych pracowników to osoby niezwykle kompetentne, które z zaangażowaniem i odpowiedzialnością realizują zlecenia na transport maszyn budowlanych. Kompleksową obsługa na najwyższym poziomie to niewątpliwe nasz atut, który docenią wymagający klienci zdecydowani powierzyć firmie SASIN transport swoich maszyn budowlanych. Zapraszamy.

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.

<< Wstecz