######

Transport ciężki

Transport ciężki to podstawowy profil działalności firmy SASIN. Istniejemy w branży od 1991 roku, nieustannie inwestując w rozwój, wszystko po to, żeby móc świadczyć usługi według najwyższych standardów. Powierzając nam zlecenie w zakresie transportu ciężkiego, jesteśmy przekonani, że nie będziecie Państwo rozczarowani.

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom klientów, dlatego też decydując się na współpracę z nami zapewniamy pełen profesjonalizm. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że usługi związane z transportem ciężkim wymagają również wykorzystania optymalnie przystosowanych pojazdów, którymi dysponujemy, żeby móc w sposób kompleksowy zrealizować zlecenia na transport.

Zachęcamy do wysłania wcześniej zapytania poprzez formularz udostępniony na stronie serwisu. Postaramy się w możliwie jak najkrótszym czasie udzielić niezbędnych informacji. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza bezpośrednio wpływają na nasze działania, które są przez nas odpowiedzialnie wykonywane. Usługi na transport ciężki świadczymy na terenie całej Polski.

Konkurencyjne ceny to niewątpliwie dodatkowy atut oferty firmy SASIN. Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji:

  • Transport niskopodwoziowy - Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań technicznych nasze pojazdy są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Transport ponadnormatywny - Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, iż przewiezienie towarów czy też maszyn o nietypowych rozmiarach jest zadaniem bardzo wymagającym.
  • Transport maszyn budowlanych - Zajmujemy się również transportem wszelkiego rodzaju maszyn zarówno na jak i z placu pudowy.
  • Transport maszyn rolniczych - Do naszych głównych usług zaliczamy również przewóz dużych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Transport ciężki - Wykorzystywane przez nas pojazdy i naczepy bez problemów poradzą sobie nawet z bardzo ciężkim sprzętem.

<< Wstecz